Realizace kabelových systémů

Navrhujeme a realizujeme strukturované kabelové rozvody včetně optických páteří v administrativních budovách, výrobních halách a areálech. Jejich instalace má široké využití pro počítačové a telefonní sítě, kamerové, zabezpečovací a další slaboproudé systémy.

Návrh, realizace a měření

S potřebou stále vyšších přenosových rychlostí a šířky přenášeného pásma roste i důležitost kvalifikované instalace. Společnost NET-SYSTEM se zabývá realizacemi kabelových systémů od počátku jejich rozvoje u nás, takže může zákazníkům nabídnout dlouholeté zkušenosti a specializované pracovníky. K jejím velkým přednostem patří umění navrhnout zákazníkovi efektivní řešení s ohledem na jeho finanční možnosti a skutečné potřeby. Samozřejmostí je závěrečné certifikační měření systému kalibrovaným přístrojem a výstup v podobě měřícího protokolu. Provádíme také proměření stávajících systémů u zákazníka a diagnostiku chyb.

Generála Svobody 50
460 01 Liberec 13
telefon: +420 482 428 111
fax: +420 482 428 199
GSM: +420 602 655 175
email:

O nás
Vize a poslání Politika Integrovaného systému řízení Osvědčení k činnosti Odborné certifikace Kontakt
Služby
Síťové technologie Hlasové systémy Vývoj software Outsourcing a školení Realizace kabelových systémů Testovací laboratoř