Síťové technologie

Metropolitní a korporátní sítě, sítě poskytovatelů služeb, sítě v datových centrech, sítě bez hranic…

Routing/Switching

Společnost NET-SYSTEM se od svého založení zabývá problematikou směrování a přepínání v WAN/MAN/LAN sítích s použitím špičkové technologie Cisco, díky které jsme schopni v této oblasti maximálně vyhovět naprosté většině požadavků zákazníka. V této oblasti nabízíme širokou škálu služeb, od návrhu řešení, realizace, konfigurace, optimalizace, až po proaktivní monitoring a odbornou pomoc při řešení problémů. Této problematice se společnost NET-SYSTEM věnuje v rozsahu korporátních sítí, sítích poskytovatelů služeb a rozsáhlých datových center, která čítají řádově tisíce serverů.

Security

Bezpečnost se v posledních letech stává nedílnou součástí přenosových sítí a datových systémů. Rostoucí nároky na bezbariérovou komunikaci v korporátních sítích a síti internet s sebou přináší vysoké nároky na zabezpečení datové komunikace. Společnost NET-SYSTEM se intenzivně věnuje sledování vývoje na poli bezpečnosti a nabízí komplexní řešení, která přináší uživatelům rozsáhlých korporátních sítí komfortní přístup ke službám se zaručením maximální bezpečnosti. Díky bezpečnostním prvkům společnosti Cisco můžeme nabídnout komplexní ochranu a ověření uživatelů, ochranu serverů, síťové infrastruktury a přenášených dat s velmi vysokou úrovní zabezpečení. Naše systémy jsou proaktivní a každé narušení bezpečnostní politiky je vnímáno jako incident, o kterém je automaticky informován příslušný správce systému.

Bezdrátové sítě

V posledních letech se stále častěji setkáváme s možností připojení mobilních PC a telefonu pomocí bezdrátové technologie WiFi. Společnost NET-SYSTEM se intenzivně věnuje sledování vývoje bezdrátových technologií, které se postupem času staly zejména díky možnostem zabezpečení standardem pro připojení koncových zařízení do korporátní sítě nebo do sítě internet. Se špičkovými produkty společnosti Cisco navrhujeme a realizujeme rozsáhlé bezdrátové sítě s kapacitou připojení řádově stovek až tisíců koncových zařízení, s maximální úrovní zabezpečení, autorizace, mechanismy pro automatickou detekci rušení a jeho maximální možné eliminace. Systémy Cisco pro centrální správu bezdrátových sítí umožňují lokalizaci klientů a jejich diagnostiku pro snazší řešení možných problémů.

Nabízíme

  • Pokročilé služby návrhu architektury (design) sítí různé velikosti s maximálním využitím vlastností síťového hrardware.
  • Technické služby konfigurace zařízení Cisco a poradenství v oblasti konfigurace s využítím znalostí našich expertů, kteří věnují mnoho času vzdělávání v oblasti vývoje trendů a konfigurace technologií Cisco.
  • Služby vzdálené správy datových systémů zákazníka se zaručenou reakční dobou a proaktivní monitoring systémů zákazníka.

Generála Svobody 50
460 01 Liberec 13
telefon: +420 482 428 111
fax: +420 482 428 199
GSM: +420 602 655 175
email:

O nás
Vize a poslání Politika Integrovaného systému řízení Osvědčení k činnosti Odborné certifikace Kontakt
Služby
Síťové technologie Hlasové systémy Vývoj software Outsourcing a školení Realizace kabelových systémů Testovací laboratoř